czwartek, 2 maja 2013

Bloglovin


Hej :***
Dowiedziałam się ostatnio, że google ma usunąć z bloggera funkcję obserwatorów (Google Readera). Nie wiem jak wy ale dla mnie to mały cios, ponieważ jednak to poprzez obserwatorów możecie być stałymi czytelnikami. Jednak znalazłam fajny sposób, który także ja od teraz używam ;) BLOGLOVIN. Ta świetna strona oferuje blog-erkom a raczej czytelniczką na możliwość skupienia w  1 miejscu wszystkich postów z blogów które obserwujemy. Trochę to poplątałam ;) Ale jednym słowem zastępuje to google readera :D Mi to się bardzo podoba. 
Po założeniu konta na bloglovin łatwo za obserwować bloga ;) Wchodzimy na wybranego bloga i kopiujemy adres http i wklejamy go w wyszukiwarke na bloglovin'ie. Drugim sposobem jest podłączenie z konta google wszystkich swoich blogów ;) Tutaj dokładniejsza instrukcja. Jest na tej stronie także pokazane jak dodać także na swoim blogu taki przycisk :) Ja już mam na pasku.
Powodzenia w zakładaniu konta ;) I zapraszam do dodania także mojego bloga.
xoxo

PS. Aplikacja ,,obserwatorów" ma być zamknięta w lipcu.

3 komentarze:

 1. Skąd wiesz, że mają wyłączyć funkcję obserwatorów? Dla mnie to też cios... Bo czasem mimo pozorów wchodzę na obserwowane blogi xD
  Pozdro xoxo
  http://szalone-zycie-zaczarowanej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nooo, szkoda :c
  Też się przeniosłam dzięki Twojej instrukcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem o tym, że mają wyłączyć :c

  Zapraszam na Candy http://aleksandra-tworzy.blogspot.com/2013/05/candy-candy-candy.html

  OdpowiedzUsuń

♥ Spam oraz obraźliwe komentarze nie będą akceptowane.